מישאל ביום 050-8363395 
רפי  בלילה 053-7597770 

 


חיפוש :

פורץ/פריצת דלתות

24/8/2015

רפי ישראלוב – האיש שלך ובשבילך!

פורץ דלתות הוא איש מקצוע שתפקידו להושיע בעת צרה. עליו לפתוח דלתות נעולות, לחלץ אנשים תקועים ולהחליף מנעולים במקרה של פריצה. במאמר שלפנינו נסביר מתי צריך שירות של פריצת דלתות ומי עושה את זה הכי טוב.

 
פריצת דלתות בראשון לציון

פורץ דלתות

תפקידו של פורץ דלתות הוא מורכב ומגוון ובא לביטוי בהרבה מאד מצבים. לדוגמא:

  • הדלת נטרקה ואין אפשרות לפתוח אותה בעזרת מפתח. מדובר בסוג של דלתות כניסה או דלתות פנים שיש להם נעילה עצמית.
  • אובדן מפתח – במקרה שהדלת סגורה ואין לכם מפתח, תהיו חייבים להשתמש בשירות של פריצת דלתות מקצועי כדי להתגבר על התקלה. הפורץ מצויד באמצעים שונים שיכול לפתוח דלתות נעולות מכל הסוגים.
  • מנגנון לא תקין – קורה לפעמים שמנגנון הדלת מתקלקל ולא מאפשר פתיחה ונעילה של הדלת. אם זה קורה מוכרחים לקרוא לפורץ דלתות שיבוא לתקן או להחליף את המנעול לחדש.

 

שירותי פריצת דלתות

הצצה קצרה לעולמם של פורץ דלתות מבהיר כי מדובר בתפקיד חשוב מאין כמוהו. אנשים שצריכים את השרות הזה, חייבים אותו באופן הכי דחוף שאפשר. פורץ דלתות מגיע בזמנים לחוצים, בו אנשים תקועים מבחוץ או מבפנים, הוא משחרר במצבים לא פשוטים ותפקידו לבוא ולהציל.

לשם כך עליו להיות מומחה ולהכיר היטב את סוגי הנעילה השונים. להתמצא גם בסוגי הדלתות, הן דלתות פנים והן דלתות חוץ, זאת בכדי לעשות את העבודה ביעילות, וליעץ ללקוח מה שמתאים.

 

רפי ישאלוב

פורץ דלתות רפי ישראלוב הוא אחד כזה. איש מקצוע שצבר ידע ונסיון רב ויודע לעשות פריצת דלתות לכל מצב שלא יהיה.

גם אם זה קרה במקום העבודה, וגם אם נשארתם מחוץ לבית, אולי דלת המכונית נטרקה או שפשוט איבדתם את המפתח – תזמינו אותו ותהנה משירות יעיל ומוצלח. הידע והנסיון, היחס החם וההגינות יתנו לכם את המענה המושלם.

כך שבמקום להלחץ אפשר פשוט לעשות את מה שצריך – להזמין פורץ דלתות רפי ישראלוב ולהנות משירות אדיב ומהיר. שירות מקצועי מן השורה הראשונה עם הרבה לב טוב, יחס וגישה חמים ואנושיים.

 
שירותינו ניתנים ב:
פורץ/ פריצת דלתות ברחובות
פורץ/ פריצת דלתות בראשון לציון
פורץ/ פריצת דלתות בחולון
פורץ/ פריצת דלתות בבת ים
פורץ/ פריצת דלתות ברמלה
פורץ/ פריצת דלתות בלוד

צור קשר


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים