מישאל ביום 050-8363395 
רפי  בלילה 053-7597770 

 


חיפוש :

פורץ/פריצת כספות

24/8/2015

תפקידו של פורץ כספות

להיות פורץ כספות פירושו להגיע אל המקום הכי שמור שיש לכל אחד. לקבל ממנו את הקוד ולטפל בכספת עד שתפתח. לפעמים צריך לפצח את מנגנון הנעילה ולפעמים להחליף את המנעול, בשביל זה צריך להכיר את העבודה ולדעת מה לעשות במקרה שזה קורה.

פריצת כספות דורשת הרבה ידע מקצועי וציוד מתאים. איך לגשת אל הכספת? באלו כלים להשתמש. האם לשבור את המנעול או שאפשר לתקן?

כל ההחלטות הללו הם בתחום אחריותו של פורץ כספות מקצועי, וככל שהוא מומחה יותר הוא יעשה את זה יותר יעיל.

 

פריצת כספות מקצועי

כי צריך לדעת לעשות פריצת כספות ולהכיר את המנגנונים היטב. חבל להרוס סתם כך כספת בגלל שלא מצליחים לפתוח, אם בקלות אפשר לחסוך את הנזקים. הכרות טובה עם כל סוגי הכספות ועם הדגמים השונים הקיימים בשוק, יביא לטיפול נכון בכספת ולשמירה מרבית על הרכוש.

זאת ועוד, את הפורץ מזעיקים במקרה חרום ועליו להיות זמין לכל קריאה. אנשים לא מתכננים את התקלה הבאה שלהם, אבל כשהיא קורית הם זקוקים לעזרה מקצועית מיד. אי אפשר להשאיר כספת שמנגנון הנעילה שלה פגום, בלי הגנה בטוחה ותיקון התקלה תיכף ומיד באופן הכי מהיר וזריז.

 

פורץ כספות רפי ישראלוב

רפי ישראלוב הוא פורץ כספות מומחה שצבר ידע ונסיון רב בתחום. הוא מכיר את כל סוגי הכספות ואת מנגנוני הנעילה השונים שקיימים בשוק. אצלינו לא נבהלים כאשר המנגנון שובת מפעולה, גם במקרה שהכספת ננעלת בפני, אני יודע בדיוק מה צריך לעשות ואיך להגיב.

בעזרת הידע המקצועי והנסיון שצברתי בתחום אני יכול לפרוץ את כל סוגי הכספות ולהציל את הציוד. אם גם לכם זה קרה, אל תהססו להזמין – התקשרו עכשיו אל רפי ישראלוב ותהנו משירות אמין ויעיל.
פורץ כספות בלוד

שירותינו ניתנים ב:
פורץ/ פריצת כספות ברחובות
פורץ/ פריצת כספות בראשון לציון
פורץ/ פריצת כספות בחולון
פורץ/ פריצת כספות בבת ים
פורץ/ פריצת כספות ברמלה
פורץ/ פריצת כספות בלוד

צור קשר


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים