מישאל ביום 050-8363395 
רפי  בלילה 053-7597770 

 

אודות החברה:


מנעולן המרכז נותן שרותי פריצה לכל סוגי המנעולים: רכבים, בתים וכספות.

התקנת מנעול ביטחון (ג'ואל), מנעול מכני, רב בריח ומולטילוק

שירות אמין, מסור ויעיל.

השירות באיזור המרכז, גוש דן והשפלה

זמן הגעה 15 עד 30 דקות

ההסמכה והידע של פורץ מנעולים

 

לא כל אחד שמתהדר וקורא לעצמו בשם פורץ מנעולים באמת יכול להיות פורץ מנעולים מוסמך ומקצועי. בשביל להיות פורץ מנעולים מוסמך צריכים לעבור הכשרה מיוחדת על מנת לדעת וללמוד את כל הסוגים של המנעולים וסוגי הנעילה השונים בכדי לדעת כיצד לפרוץ אותם. פורץ מנעולים חייב להיות נקי מעבר פלילי, מנעולני "מנעולן המרכז" עברו הכשרה במכללת המנהל הטכני ואף סיימו בהצטיינות.

פורץ רכבים ברמלה גוש דן והסביבה

הדבר הכי נוראי שיכול לקרות זה להתקע מחוץ לרכב כאשר חוזרים מאירוע, עבודה או סידורים וממהרים לשוב הבייתה או אפילו בשעות הבוקר כאשר לוקחים את הילד לגן וממהרים להגיע לעבודה.

מנעולן המרכז ברמלה גוש דן והסביבה יעניק לכם שירות מהיר ויעיל עד לכתובת בה תהיו,

מנעולן המרכז פועל בזריזות ויעילות וכך תספיקו להגיע למקום העבודה בזמן.

פורץ דלתות ברמלה גוש דן והסביבה

 

במידה והינכם זקוקים לפורץ דלתות ב"מנעולן המרכז" תקבלו שירות מהיר מיידי ואמין על ידי פורץ דלתות מקצועי בעל ניסיון ומיומנות רבה ובאמצעות הכלים המתקדמים ביותר והטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר בכדי שנוכל לבצע את העבודה במהירות וביעילות ותוך זמן קצר תוכלו לשוב לעיסוקכם. . פורץ דלתות זמין עבורכם 24/7 ולא רק בשעות היום אלא גם בשעות הקטנות של הלילה. אנו מעניקים שירות לכל המגזרים הפרטיים והעסקיים, תוך שמירה והקפדה על שירות אמין והוגן שזה מעל לכל.


החלפת צילינדר

עברתם לדירה חדשה? שיהיה בשעה טובה!

ברוב המקרים כאשר עוברים לדירה חדשה נהוג להחליף צילנדר הן בדירה שכורה והן בדירה חדשה  אותה רכשתם. בדירה חדשה המפתח עובר המון ידיים עד אשר מגיע אליכם ולכן רצוי ואף מומלץ להחליף צילינדר כנ"ל גם לגבי דירות שכורות.

מנעולן המרכז נתקל לא פעם במקרים בהם הוזעק לדירות בהן השתמשו במפתח הקודם ובוצע נסיון כלשהו לפריצה.

מנעולן המרכז משתשמש בסוגים מובחרים של צילינדרים ואף מיומן מספיק ע"מ לעזור לכם בקבלת ההחלטה בנוגע לסוג הצילינדר המומלץ לדירתכם באיזור רמלה, רחובות, ראשל"צ גוש דן והסביבה.


צור קשר


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים